Categorie: Huiskamer

‘Toen ik dapper was’

Naam verteller: Jan de Vries

Stinsenwei 16 - Harich Plan je route

Op vrijdagavond 21 november verandert Harich in een podium voor moedige verhalen en warme ontmoetingen. We nodigen je van harte uit voor een bijzondere editie van de Verhalenavond, met als thema: ‘Toen ik dapper was’.

Vier lokale vertellers – Cor Flapper, Yke Jan de Vries, Arnold Wunderink en Jan de Vries – nemen je mee in hun persoonlijke verhalen over momenten van lef, doorzettingsvermogen en onverwachte kracht. Elk verhaal is uniek, ontroerend en inspirerend.

Programma
De opening is om 19.15 uur in de kerk van Harich, rond 19.30 uur gaan we in drie groepen uiteen.
Daarna wandelen we naar drie vertellocaties in het dorp, waar telkens een verhaal wordt verteld (19.45 uur / 20.15 uur en 20.45 uur).

Om het half uur wisselen de groepen van locatie, zodat iedereen meerdere verhalen kan beleven.

Rond 21.15 uur komen we weer samen in de kerk voor het slotverhaal én een muzikaal optreden van een lokaal duo.

I.v.m. een maximaal aantal gasten, graag opgeven voor deelname aan de verhalenavond. Meld je aan via: verhalenavondharich@gmail.com o.v.v. je naam en het aantal personen.

Vol = vol, dus wees er snel bij!

Kom luisteren, verwonderen en verbinden!

je bent welkom op 21 november 2025

Andere verhalen in deze plaats:

‹ Terug naar overzicht

Bekijk de verhalen

Op Ferhalejûn kinst harkje nei persoanlike ferhalen op de moaiste plakjes fan Fryslân. Dit jaar is het thema 'Toen ik dapper was', je kunt je hier aanmelden voor de editie van 2025!